Andělské naslouchání

 

Je to již nějaký čas, co věřím v existenci andělů. Věřím tomu, že nám dávají různá znamení, jejichž prostřednictvím nás chtějí vést a ukazovat správný směr. Znamením jsou například situace, které se opakují 3x za sebou, kolem nás letící bílé peříčko nebo také jemné pískání v uších. 

Vypozorovala jsem, že občas také slyším pískání v uchu, někdy v pravém, jindy v levém, že bývá různě silné a různě dlouhé. Nedávno jsem poprosila anděly, zda by mne mohli upozorňovat, když myslím nesprávným způsobem a mohla bych si tím přivodit nepříjemnosti. Zda by mne mohli upozornit pískáním v pravém uchu. A naopak, když si vedu dobře, zda by mi mohli poslat znamení do levého ucha.

Již druhý den od vyslání této prosby jsem viděla, že jsem skutečně takový kontakt s anděly navázala. Když uslyším zapískání, snažím se hned vzpomenout, na co jsem před chvílí myslela, na co andělé reagují. Domluvená znamení samozřejmě neslyším pořád. Andělé sami rozhodují, na které myšlenky mi odpoví, kdy je pro mne obzvlášť důležité, abych znala jejich názor. 

Uvědomila jsem si, že není pravdou to, co jsem si kdysi dávno myslela - že přemýšlet si mohu o čem chci, protože do hlavy mi nikdo nevidí. Uvědomila jsem si, že naše myšlenky jsou tak silné, že jsou slyšet až "nahoru", až do nebeských sfér a tam na ně andělé okamžitě reagují. 

Díky této zkušenosti jsem pochopila, jak je důležité mít své myšlenky pod kontrolou. Myšlenky mají velmi velkou sílu, jejímž prostřednictvím si utváříme svoji realitu. Svět, který nás obklopuje, lidé, situace, zkušenosti, to vše je výsledkem našich myšlenek. Andělé je vyslyšeli a seslali nám to, čím jsme se v myšlenkách zabývali. Každou naši myšlenku vnímají jako prosbu, kterou nám rádi splní. Nehodnotí, kam nás způsob našeho myšlení vede. Bylo to naše svobodné rozhodnutí, za které neseme odpovědnost jen my sami.

Podobné spojení s anděly může navázat každý, kdo má pevnou víru a důvěru svěřit svůj život do jejich laskavé péče. Jsou nám neustále na blízku, připraveni kdykoli vyslechnout naše přání a ve správný čas a správným způsobem je splnit. Andělská pomoc může někdy přijít v jiné podobě, než jsme očekávali, můžeme si být ale jisti, že je to pro nás to nejlepší řešení, jaké jen může v dané chvíli být.