Fialový plamen

 

Celý svět je tvořený energií, které mají různé vibrace. Energie je v neustálém pohybu, přeměňuje se a ovlivňuje vše, kam její vibrace, dosahnou. Dokladem toho je například to, jak se změní naše nálada po setkání s veselým člověkem. Říkáme, že smích je "nakažlivý", stejně tak nás mohou nakazit i ostatní energie.

Setkáváme se s mnoha lidmi, pobýváme na různých místech a vstřebáváme energie těchto lidí a míst. Bylo by vhodné vždy na konci dne nebo když se necítíme dobře, očistit se od všech nežádoucích energií.

Očistit se můžeme také vždy, když máme potřebu nějaké změny, pochopení a odpuštění.

O pomoc můžeme požádat Saint Germaina pána Sedmého paprsku. Saint Germain spolu s Ježíšem a mnoha dalšími nebeskými bytostmi drží ochrannou ruku nad planetou Zemí a pomáhá v procesu duchovního vzestupu. Jeho učení bylo lidstvu zpřístupněné ve třicátých letech minulého století. V době, kdy už bylo natolik zralé, aby nemohlo toto učení zneužít.

Sedmý paprsek má fialovou barvu a má očistnou a transformační sílu. St. Germain o něm řekl: "Použití fialového stravujícího plamene má pro vás a celé lidstvo větší cenu, než všechno bohatství, všechno zlato a drahokamy této planety." (z knihy JÁ JSEM).

Očistit se můžeme tak, že si vizualizujeme oheň fialové barvy, jehož plameny jsou okolo nás a splalují vše, co nám nepatří, co nepotřebujeme, co je přežité. Fialový plamen vše stráví a přemění na Lásku a Světlo.